Komotini On-Line ΚΤΕΟ Θρακικά
 KOMOTINI ON-LINE » FORUM
ΧΩΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ Αναζήτηση στο SiteΠροσθήκη στα ΑγαπημέναΣτείλτε Σελίδα σε Φίλο
κομοτηνή ειδήσεις χάρτες κατάλογος ecards ευρετήριο επιχειρηματικά ξενοδοχεία διασκέδαση forum
Sorokada Komotini
ΠΡΟΦΙΛ | ΕΓΓΡΑΦΗ | ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ | ΒΟΗΘΕΙΑ | ΜΕΛΗ | ΑΡΧΙΚΗ
New Topic  Post Reply
  next oldest topic   next newest topic
»  KOMOTINI FORUMS   » ΒΟΗΘΕΙΑ / ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ / ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ   » Προτάσεις & Παρατηρήσεις   » Πρόταση

Στείλε αυτή την Σελίδα σε φίλους!    
Αποστολέας Θέμα: Πρόταση
ΛΥΔΙΑ
Νέο Μέλος
Μέλος 142

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 16-05-2003 00:53     Προφίλ Χρήστη: ΛΥΔΙΑ   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: ΛΥΔΙΑ     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Αν και καινούρια στο forum θα ήθελα να προτείνω να μπει ένα θέμα για βιβλία και ένα για μουσική.

Επίσης μια ερώτηση. Μπορώ να αλλάξω το εικονίδιο μου και να βάλω ένα δικό μου ή είναι υποχρεωτικό να χρησιμοποιήσω κάποιο από τα υπάρχοντα;
--------------------
Πάνω από όλα επιθυμώ την αλήθεια ακόμα και όταν αυτή είναι ανυπόφορη


Μηνύματα: 14 | Από: Διδυμότειχο | Εγγραφή: Μαϊ 2003  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 16-05-2003 09:50     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Και εγώ είχα σκεφτεί θέμα με βιβλία αλλά επειδή δεν ξέρω κατά πόσο θα δικαιολογεί την ύπαρξή του ένα τέτοιο θέμα, προτείνω όλα αυτά τα θέματα να ξεκινάνε στην κατηγορία "Άλλα Θέματα" και ΑΝ στην πορεία βλέπουμε ότι κάποιο από αυτά έχει αρκετά μεγάλη ανταπόκριση και το αξίζει - δημιουργούμε ξεχωριστή κατηγορία γι' αυτό και μεταφέρουμε εκεί και τα παλιότερα σχετικά μηνύματα.

Όσον αφοράει το εικονίδιο - μπορείς να έχεις δικό σου προσωπικό εικονίδιο. Στείλε το εικονίδιό σου στο kom@kom.gr και μετά θα ενημερωθείς για τα επόμενα βήματα.
--------------------
www.gregory.gr


Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
ΛΥΔΙΑ
Νέο Μέλος
Μέλος 142

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 18-05-2003 13:06     Προφίλ Χρήστη: ΛΥΔΙΑ   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: ΛΥΔΙΑ     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Κι' άλλη ερώτηση! (Θα σε τρελλάνω μου φαίνεται)
Δεν γίνεται να αυξήσετε τον αριθμό των Emoticons που μπορούμε να βάζουμε στα μηνύματά μας;

Τι να κάνω βρε παιδιά; Μου αρέσουν πολύ και ο αριθμός με περιορίζει
--------------------
Πάνω από όλα επιθυμώ την αλήθεια ακόμα και όταν αυτή είναι ανυπόφορη


Μηνύματα: 14 | Από: Διδυμότειχο | Εγγραφή: Μαϊ 2003  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 18-05-2003 14:51     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Αυτή την στιγμή υπάρχουν διαθέσιμα πάνω από 110 emotions στο Forum. Όταν γράφετε το μήνυμά σας, βλέπετε τα 24 πιο βασικά. Αλλά αν πατίσετε το link "Λίστα με όλα τα διαθέσιμα Εικονίδια" (που βρίσκεται ακριβώς κάτω από αυτά τα 24 emotions), θα δείτε ολόκληρη την λίστα.
Δές επίσης αυτό το σχετικό θέμα:
Περισσότερα Νέα Εικονίδια!
Καλή διασκέδαση!
--------------------
www.gregory.gr

Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
ΛΥΔΙΑ
Νέο Μέλος
Μέλος 142

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 18-05-2003 18:08     Προφίλ Χρήστη: ΛΥΔΙΑ   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: ΛΥΔΙΑ     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Χμμμμμμμμμμμμ! Μάλλον το έθεσα λάθος. Εννοούσα αν μπορεί να γίνει κάτι ώστε να μπορούμε να βάζουμε πάνω από 8 Emoticons σε κάθε post. Plssssss
--------------------
Πάνω από όλα επιθυμώ την αλήθεια ακόμα και όταν αυτή είναι ανυπόφορη

Μηνύματα: 14 | Από: Διδυμότειχο | Εγγραφή: Μαϊ 2003  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 18-05-2003 22:16     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Για να πω την αλήθεια δεν νομίζω να υπάρχει λόγος για περισσότερα. Τι να κάνεις πια με τόσα εικονίδια; Εκφράσου με τόσα και αν θέλεις - δείξε μου που και σε ποιες περιπτώσεις πραγματικά χρειάζονται παραπάνω. Δεν νομίζω να αξίζει. Άσε που θα βαραίνει περισσότερο το φόρτωμα των σελίδων.

--------------------
www.gregory.gr

Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged

Όλες οι ώρες είναι Ώρες Ελλάδας  

New Topic  Post Reply Close Topic    Move Topic    Διαγραφή μηνύματος next oldest topic   next newest topic
Γρήγορη Μετάβαση:

Γενικές πληροφορίες | Ειδήσεις | Χάρτες | Τουριστικός οδηγός | Διασκέδαση | E-Cards | Forum | Κατάλογος ιστοσελίδων

Αρχική σελίδα | Χάρτης του site | Πληροφορίες για το site | Προτείνετε το site | Διαφήμιση στο site | Επικοινωνία
Στατιστικά του Site Copyright © Komotini On-Line 2000-2007
Υψηλάντου 3, 69100 Κομοτηνή • Τηλ-Fax: 25310 36699
studio.kom.gr