Komotini On-Line ΚΤΕΟ Θρακικά
 KOMOTINI ON-LINE » FORUM
ΧΩΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ Αναζήτηση στο SiteΠροσθήκη στα ΑγαπημέναΣτείλτε Σελίδα σε Φίλο
κομοτηνή ειδήσεις χάρτες κατάλογος ecards ευρετήριο επιχειρηματικά ξενοδοχεία διασκέδαση forum
Sorokada Komotini
ΠΡΟΦΙΛ | ΕΓΓΡΑΦΗ | ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ | ΒΟΗΘΕΙΑ | ΜΕΛΗ | ΑΡΧΙΚΗ
New Topic  Post Reply
  next oldest topic   next newest topic
»  KOMOTINI FORUMS   » ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ INTERNET   » Το Internet στην Κομοτηνή   » Neο asyrmato diktio ypologiston (Page 2)

Στείλε αυτή την Σελίδα σε φίλους!  
This topic is comprised of pages: 1  2  3  4 
 
Αποστολέας Θέμα: Neο asyrmato diktio ypologiston
George Tokalatsidis
Νέο Μέλος
Μέλος 81

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 28-02-2003 16:51     Προφίλ Χρήστη: George Tokalatsidis   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: George Tokalatsidis     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Odigos syndesis (ακομα και δίχως υλικό)

1. Καταχωρίσου στην Βάση Δεδομένων Κόμβων
α.
Για να βρεις τις συντεταγμένες σου πήγαινε στο http://www.maporama.com βάλε την ακριβή διεύθυνσή σου και πάρε τις συντεταγμένες που υπάρχουν κάτω από τον χάρτη της περιοχής σου. δοκίμασε να κάνεις zoom in στην περιοχή σου και να πάρεις τις ακριβής συντεταγμένες . Είναι σημαντικό να γίνει από το Maporama γιατί οι χάρτες του MapBlast δεν είναι ακριβείς.

β.Μετα καταχώρησε τα στοιχεια σου στο site της http://www.nodedb.com/europe/gr/komotini/?
Αν δεν το κάνεις, κάποιος που πιθανόν έχει καθαρό οπτικό πεδίο με 'σένα δεν θα ξέρει ότι είσαι εκεί. Είναι πολύ σημαντικό.
Αυτα ειναι ειτε εχει καπιος υλικο είτε οχι για να γνωρίζουμε πόσοι και πιοι ενδιαφέρονται αλλα το κυριότερο που είναι η ακριβής θέση μεσα στην πόλη μας.

2. Το τι υλικό θα αγοράσεις εξαρτάται από το τι κόμβο θα στήσεις στο SWN: δες το Ευρετήριο Εννοιών στο Κόμβοι και για περισσότερες λεπτομέρειες του http://www.salonicawireless.net/terms.htm. Ανεξάρτητα όμως από το τι κόμβο θα στήσεις τα ελάχιστα προαπαιτούμενα υλικά είναι αυτά του CxΚόμβου. Δηλαδή μία ασύρματη κάρτα και μία κατευθυντήρια κεραία. Περισσότερες πληροφορίες για το πως να στήσεις τον κόμβο σου υπάρχουν στην σελίδα Χρήσιμοι Οδηγοί.http://www.salonicawireless.net/terms.htm

3. Ρίχνε συχνές ματιές στην Βάση Δεδομένων Κόμβων, για να δεις αν υπάρχουν νέοι κόμβοι γύρω σου. Αν υπάρχουν επικοινώνησε με τους διαχειριστές τους και την Ομάδα διαχείρισης και λειτουργίας δικτύου για να δείτε αν και πως μπορείτε να συνδέσετε τους κόμβους σας.


Να θυμάσαι ότι το SWN δεν μπορεί να αναπτυχθεί χωρίς την βοήθειά σου. Όσους περισσότερους κόμβους έχουμε σε λειτουργία, τόσοι περισσότεροι χρήστες θα έρχονται στο δίκτυό μας.


Γίνε ο πρώτος στο τετράγωνό σου που θα έχει έναν SWN Κόμβο :-)

Μπορούμε να ρωτήσουμε και αλλους σε αλλες πόλεις οπου εχουν προχωρήσει αρκετα για περισσοτερες λεπτομέρειες.

Αυτα για την ώρα.


Μηνύματα: 11 | Από: | Εγγραφή: Ιουλ 2002  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 28-02-2003 18:19     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
to Gregory Maxairidis :

re sh synonomate esh pou meneis se stablo?
Να διαβάζεις προσεκτικά τα μηνύματα πριν απαντήσεις. Ρώτησα για ΞΕΝΕΣ πολυκατοικίες.

na kykloforo me to amaxi mou mesa sthn polh na exw ena laptop kai na paizw mp3 apo to pc tou spitiou mou pernontas 3 access points... den einai outopia? einai oti poio syxgrono kai GAMATO borei na mas prosferei h texnologia se 8emata asyrmaths diktioshs...
Α ώστε για καλό το είπες! Συνονόματε, ξέρεις τι θα πει UTOPIA; Έτσι ονομάζουν κάτι που είναι τέλειο θεωριτικά αλλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να γίνει ποτέ στην πράξη.

h erwthsh pou kaneis gia thn apostash metaxh tous einai blakeia..
Βλακεία είναι αυτό που σε δέρνει. Πρόσεχε τι λές. Εγώ ρώτισα κάτι πολύ συγκεκριμένο: Τί απόσταση περίπου μπορεί να έχουν τα Access Points μεταξύ τους. Με εμπόδια και χωρίς. Περίπου ρε παιδί μου. 20 μέτρα; 200 μέτρα; 2000 μέτρα; Περίπου.


to George Tokalatsidis :
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Μετα καταχώρησε τα στοιχεια σου στο site της http://www.nodedb.com/europe/gr/komotini/?
Βασικά δεν κατάλαβα ΠΩΣ μπορώ να κάνω καταχώρηση εκεί. Ίσως δεν το έψαξα αρκετά. Θα το δω ξανά. Αλλά έχω μια ερώτηση: Αφού λες ότι μπορεί να κάνει καταχώρηση ο ΚΑΘΕ ενδιαφερόμενος ακόμα και αν ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ τον εξοπλισμό. Τότε εσύ γιατί δεν είσαι καταχωρημένος; Απλά μια απορία.

[ 28-02-2003: Message edited by: GregoryGR ]
--------------------
www.gregory.gr


Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 28-02-2003 21:50     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Εντάξει, βρήκα τελικά τον τρόπο να κάνω καταχώρηση κόμβου σε αυτό το site της nodedb.com. Όλη η φάση είναι ότι υπάρχει ένα link "Register" στο πάνω μενού και ΜΟΝΟ όταν κάνεις Εγγραφή Χρήστη σου εμφανίζεται μια επιλογή "Δημιουργία νέας καταχώρησης κόμβου". Και ΠΟΥΘΕΝΑ δεν το λεει αυτό το πράγμα. Γαμώ την Usability τους ****!

Βέβαια αυτό με τις συντεταγμένες είναι πολύ χαζό κατασκεύασμα. Προσπάθησα να δώσω συντεταγμένες του κόμβου που πήρα ΚΑΙ από το maporama ΚΑΙ από το mapblast και τις έδωσα με διαφορετικούς τρόπους, και πάλι τίποτα... Δεν με δείχνει στον χάρτη.

Και μια άλλη ******α του site nodedb.com - παρόλο που έχουν δηλωμένη σωστή κωδικοσειρά για ελληνικά (iso-8859-7) ο server τους δεν παίρνει χαμπάρι και κάθε φορά βγάζει αλαμπουρνέζικα με αποτέλεσμα να αναγκάζεσαι σε κάθε σελίδα να αλλάζεις Encoding.

Anyway, Demian, πήγαινε και εσύ αν είναι και δήλωσε την δική σου θέση, πες και στον Gultima να κάνει το ίδιο, Tokalatsidi, δήλωσε και εσύ. Να αρχίζουμε να διαμορφώνουμε μια εικόνα, να ξέρουμε που βρισκόμαστε και πως έχει η κατάσταση.
--------------------
www.gregory.gr


Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
Demian
Νέο Μέλος
Μέλος 44

στάλθηκε στις 01-03-2003 20:51     Προφίλ Χρήστη: Demian   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: Demian     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
από θέμα υγείας το έχει ψάξει κανείς ?
όλη μέρα μας βομβαρδίζουν κύμματα, αμά προσθέσουμε και άλλα ....

Το nodedb πολύ με κούρασε. Υπάρχει τρόπος να αλλάξεις σε αυτό το πράγμα τα στοιχεία του node σου ??

Maxairidis καλά τα είπες αν και μιλάς πολύ και γεμίζεις τις σελίδες

Αυτό που μένει τώρα είναι να κάνουμε και το wireless.kom.gr
για να έχουμε σημείο αναφοράς μιας και το nodedb είναι άθλιο. Πέρα από αυτό εγώ έχω πεί ότι έχω κάνει test διαθέτω εξοπλισμό για μικρό wireless lan. ΑΛΛΑ. Ποιός θα βάλει κεραία στην πολυκατοικία του ή ξένη και τι αντιδράσεις θα συναντήσει ?? Gregory και υπόλοιποι τιμές και αποστάσεις προϊόντων αξιόλογου κατασκευαστή 3Com

Δηλαδή με λίγα λόγια θέλω να πω ότι το θέμα τώρα πάει στην πράξη. Ο maxairidis μιλάει για ουτοπίες και θεωρία ο taskalidis έδωσε έναρξη και o Greg κάνει ερωτήσεις, αλλά μάλλον πρέπει να τα πούμε όλοι από κοντά να δούμε και πόσο είναι διατεθημένος ο καθένας να προχωρήσει και να αφιερώσει χρόνο σε πειράματα.

Έχω κάνει όνειρα και για άλλα στο παρελθόν αλλά έχω καταλάβει ότι άλλο θεωρία και άλλο πράξη. Εγώ και ο gultima είμαστε ok για meeting και ενημέρωση. Ας οργανωθούμε όλοι να φέρουμε και άλλα άτομα σε επίσημη συνάντηση.

Επίσης maxairidi επειδή είσαι άτομο που γνώριζει θα χαρούμε να έρθεις από κομοτηνή.

[ 01-03-2003: Message edited by: Admin ]
--------------------
Make Magic


Μηνύματα: 27 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Ιαν 2002  |  IP: Logged
Admin
Διαχειριστής
Μέλος 1

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 01-03-2003 23:29     Προφίλ Χρήστη: Admin   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: Admin     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
2 Demian
Για να αλλάξεις τα στοιχεία του κόμβου σου στο nodebode-πως-το-λένε πήγαινε στην σελίδα του κόμβου και ΠΑΝΩ στο text menu (εκεί που είχαμε βρει και την επιλογή Register) θα βρεις link "Τροποποίηση στοιχείων του κόμβου" ή κάτι τέτοιο.

2 All
Από υγεία δεν ξέρω πως πάμε, προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και πάρα πολύ, ήδη τα έχουμε κάνει μπάχαλο όλα, αυτό θα μας κάψει; Αλλά έχω σκοπό και εγώ να το ψάξω σε άλλα sites για να ξέρω τι παίζεται.

Τώρα για το meeting... Meeting kiss my ass. Λες και από δω δεν γίνεται να συνεννοηθούμε. Όχι ότι είμαι κατά, ίσα-ίσα. Απλά ακόμα δεν έχουμε τίποτα να πούμε παραπάνω.

Εγώ έχω (όπως ξανάπα) το εξής πρόγραμμα: Πρώτα διαβάζω διάφορα ελληνικά και ξένα σχετικά sites για να ενημερωθώ καλά. Καλά όμως! Μετά αρχίζουμε με το site wireless.kom.gr. Συλλέγουμε διάφορα στοιχεία, πληροφορίες κ.λ.π. Εν το μεταξύ ίσως προσθέσουν και άλλοι το στίγμα τους στο node.com. Βλέπουμε ποιοι είναι γύρω μας, ποιοι είναι κοντά σε ποιους, ποιοι έχουν σκοπό να βάλουν κόμβο, ποιοι θέλουν να είναι μόνο clients. Κάνουμε ένα προσχέδιο δικτύου, σε θεωρία πρώτα. ΟΤΑΝ δούμε ότι υπάρχει ένας Α αριθμός ενδιαφερομένων, τότε μπορούμε να αρχίσουμε να ψάχνουμε για προσφορές εξοπλισμού μέσω κάποιου καταστήματος και να αρχίσουμε να περνάμε στην υλοποίηση.

Εγώ πάντως δεν θα έχω κανένα πρόβλημα να βάλω κεραία στην ταράτσα μου. ΑΝ τυχόν κάποιος συναντήσει κάποιο τέτοιο κόλλημα - έχει μια πολύ καλή εξήγα στο site των Αθηναίων: http://fantasy.cslab.ntua.gr/awmn/_cd_ef_ec_e9_ea_dc_c8_dd_ec_e1_f4_e1

Πάντως νομίζω ότι από τώρα δεν γίνεται να ξεκινήσουμε, πρώτα-πρώτα εγώ και ο Demian είμαστε μακριά, οι υπόλοιποι δεν ξέρω που είναι.

Βέβαια εδώ να σημειώσω και το άλλο - ο Μαχαιρίδης π.χ. ΠΡΟΤΙΝΕΙ να κάνουμε από την αρχή ΣΥΛΛΟΓΟ. Βλέπω ότι το ίδιο κάνουν τώρα ΚΑΙ στην Θεσσαλονίκη ΚΑΙ στην Αθήνα. Γιατί έτσι ως Σύλλογος ΚΑΙ συνεννοούνται πιο εύκολα, ΚΑΙ οργάνωση γίνεται σε άλλο επίπεδο, ΚΑΙ ξεπερνάνε πιο εύκολα διάφορα προβλήματα. Οπότε λεω - ΜΗΠΩΣ, αφού φτιάξουμε το site με τις απαραίτητες βασικές πληροφορίες, να μαζεύουμε παράλληλα υπογραφές για Σύλλογο;

Τι λετε εσείς;
--------------------
=================
Komotini On-Line


Μηνύματα: 118 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
Demian
Νέο Μέλος
Μέλος 44

στάλθηκε στις 01-03-2003 23:40     Προφίλ Χρήστη: Demian   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: Demian     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
ε αυτό εννοώ να κάνουμε, αλλά σύλλογο από forum δεν έχω δει να γίνεται. Όσο για το meeting αν περιμένουμε να δούμε άλλους να γράφονται στο nodedb μάλλον θα αργήσει πολύ.
Τέλος στην 3com είδα access points που ξεπερνούν και το χιλιόμετρο άρα ΙΣΩΣ και να μπορούμε να συνδεθούμε


web page <--- αλλά fuck μιλάμε για 750 € πάνω :P

[ 01-03-2003: Message edited by: Demian ]
--------------------
Make Magic


Μηνύματα: 27 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Ιαν 2002  |  IP: Logged
<bla bla bla bla>
unregistered

στάλθηκε στις 02-03-2003 09:58       Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Να διαβάζεις προσεκτικά τα μηνύματα πριν απαντήσεις. Ρώτησα για ΞΕΝΕΣ πολυκατοικίες.
blablablalba...

ώστε για καλό το είπες! Συνονόματε, ξέρεις τι θα πει UTOPIA; Έτσι ονομάζουν κάτι που είναι τέλειο θεωριτικά αλλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να γίνει ποτέ στην πράξη.
mou fenete ESH den ksereis ti 8a pei outopia...se afhnw na to psaxeis gia na deis to lathos sou... enwneis thn lexh me kati old fashion politikes idees.tespa den 8a to ksanashzhthsw to 8ema to 8ewrw anousio...

Βλακεία είναι αυτό που σε δέρνει. Πρόσεχε τι λές. Εγώ ρώτισα κάτι πολύ συγκεκριμένο: Τί απόσταση περίπου μπορεί να έχουν τα Access Points μεταξύ τους. Με εμπόδια και χωρίς. Περίπου ρε παιδί μου. 20 μέτρα; 200 μέτρα; 2000 μέτρα; Περίπου.

TI SOU EIPA?PALH BLAKEIA RWTAS!!kala ti leme toses ores? otan sou fonazw egw apo mia apostash a kai esh apo mia apostash a+2 kai den se akouw yparxei ph8anothta na me akouseis esh?(skepsou tou kai meta apanthse). to lew auto giati ksereis...(ean katalavenes auta pou eipa den 8a rwtouses) kai ta access den kanoune tipota diaforetiko apo to client... pou shmainei kai auta mhlane me ton IDIO AKRIVOS TROPO! pou shmainei... oti EXOUN ta idia specifications! ara diavase ta specs pou eipa gia ta client sto proto mou thread...eleikse kai auto...


symfonw me teleutaio thread to demian exei dhkio.. ektos apo to 750 euro pou eipe.. giati to bridge pou koitaxes DEN to xreiazeste se mia polh san thn komotini...

tespa paides einai TOSA polla pou DEN kserete kai alla tosa pou PREPEI na kserete... pou shmainei RTFM (read the fucking manual). alla edw mhlame gia ores rtfm... na enhmerw8eite monoi sas apo edw kai pera... na thn psaxnete.. kai otan exete REAL probs tote na mhlate sto forum. kai kalutera na mazeueste apo konta kai na ta lete... apo to spatalate ores sto forum...(forums sucks)
auta apo emena.
/quit cya


IP: Logged
George Tokalatsidis
Νέο Μέλος
Μέλος 81

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 02-03-2003 16:58     Προφίλ Χρήστη: George Tokalatsidis   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: George Tokalatsidis     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Ego paides tha eimai komotini opos sas eipa apo Kalokairi kathos tote pairno metathesi. Os tote psareyoume psaxnoyme kai aplonoyme tis keraies mas kai oti piasoyme. Oson afora ton eksoplismo. Sta alla group ton allon poleon ekanan omadikes paragelies katafernontas na katebasoun kata poly tis times kai fysika meso internet apo ekso. Organosi thelei prota.

Kai den me lene Taskalidi alla Tokalatsidi.
Blepo omos oksymena pneymata kai ayto einai kalo brazei to aima sas blepo. Bravo alla min brizeste re paidia oloi gia ena skopo pame enomenoi.
Psaxno kai ego kai rotao mporoume na apeythinthoume gia na mas boithisoun sta prota bimata mas kai tous allous poy ta exoyn kataferei.
Oso gia to site eimai mesa.

Ayta apo mena apo Mitilini meria poy mai pros to paron.

George Tokalatsidis.


Μηνύματα: 11 | Από: | Εγγραφή: Ιουλ 2002  |  IP: Logged
Admin
Διαχειριστής
Μέλος 1

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 02-03-2003 19:22     Προφίλ Χρήστη: Admin   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: Admin     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
quote:
Originally posted by <bla bla bla bla>:
...blablablalba...
...otan sou fonazw egw apo mia apostash a kai esh apo mia apostash a+2...
...forums sucks...


I rest my case

Βρε συνονόματε, πολύ ευαίσθητος μας βγήκες Δεν σου είπα τίποτα κακό, μην τα παίρνεις. Συζήτηση κάνουμε.
--------------------
=================
Komotini On-Line


Μηνύματα: 118 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
<bla bla bla maxilos>
unregistered

στάλθηκε στις 02-03-2003 21:18       Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
ti na ta parw re... den ta pairnei toso eukola o max...
apla prospa8w na sas ekshghsw orhsmena pragmata na mhn ksefygete kai kanei o ka8enas to stravo tou... kai eshs mou thn lete kai apo panw... eee den paei etsi...
tespa

o pws ton lene.. kala eipe 8elei organwsh kai psaksimo to pragma kai propantos mhn kanete tou kefaliou sas ka8e kinhsh sas 8elei ores psaximatos... gia na einai swsth (auto nomhzw ysxhei pantou)

tespa oti probs exete 8a enhmorwne kai egw...
to site mou einai www.xanthiwireless.net gia to wireless tis xanthis ean 8elete sas vazw kai eidhko section gia tis komotinis mexri na ftiaxete kai eseis kati antoisthxo.

cya,


M@X


IP: Logged
crizz
Μέλος
Μέλος 33

στάλθηκε στις 21-03-2003 01:32     Προφίλ Χρήστη: crizz   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: crizz     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Πολύ πνεύμα σε αυτό το Topic! Αλαζονεία και πολλοί ξερόλες.

Τεσπα.

Έλα Greg, εμεις τουλάχιστον είμαστε κοντά έτσι; Εκτενεπόλ - Ρέμβη - και ο Demian που;

[ 05-11-2003: Message edited by: crizz ]


Μηνύματα: 55 | Από: | Εγγραφή: Δεκ 2001  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 21-03-2003 02:15     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Έλα βρε Cris, φιλαράκια είμαστε και τα πνέυματα μεταξύ μας επιτρέπονται, δεν τρέχει τίποτα
κατά τα άλλα δεν διάβασες προσεκτικά το post ή δεν είδες τα σχετικά links.
Εδώ: http://www.nodedb.com/europe/gr/komotini/ δείχνει πού είμαστε (που ρωτάς για τον Demian). Και μάλιστα καλό είναι να βάλεις και εσύ εκεί την τοποθεσία σου.
Πάντως σε λίγο θα βγεί και το δικό μας site για το Ασύρματο Δίκτυο Κομοτηνής και εκεί θα οργανωθούμε πιο καλά.
Stand by.
--------------------
www.gregory.gr

Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
George Tokalatsidis
Νέο Μέλος
Μέλος 81

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 21-03-2003 16:46     Προφίλ Χρήστη: George Tokalatsidis   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: George Tokalatsidis     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Paides symfono apolyta me tin synantisi alla pros to paron eimai makria sas. Mitilini kai prin to kalokairi den tha ertho katholou. aloste exo tin gynaika egyo kai katalavainete oti den mporo na tin afiso. Symfono kai stin dimiourgia sylogoy me katastatika kai ta synafi. Ola tha ginoyn arkei na arxisoyme na doyleyoyme omadika. Pros to paron nomizo ayto poy prepei na kanoyme einai i syllogi pliroforion , eleysi kai allon melon poy na endiaferontai , epilisi aporion apo alloys se alles poleis poy petyxe to systima. Giati min moy peite oti den petyxe afoy an deite athina thesaloniki kai se alles poleis ginete xamos gia arxi.

Afiste ta koplimenta kai kosmitika. Skeftite oti an eisastan face to face me olous poy sizitame edo tha ksestomizate tetoies ekfraseis.Malon oxi giati ekei ton blepeis ton allon kai den tha theles na gineis antipathis se kapion poy ton blepeis kai ton gnorizeis gia proti fora.....


Μηνύματα: 11 | Από: | Εγγραφή: Ιουλ 2002  |  IP: Logged
GregoryGR
Διαχειριστής
Μέλος 8

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 21-03-2003 17:04     Προφίλ Χρήστη: GregoryGR   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: GregoryGR     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Έχεις απόλυτο δίκιο Γιώργο, πρέπει να μαζέψουμε πληροφορίες και να το γνωστοποιήσουμε ευρέως προς το παρόν. Ήδη ο Demian θα ξεκινήσει με την συλλογή υλικού και με την κατασκευή του ενημερωτικού site για τους Κομοτηναίους στην διεύθυνση http://wireless.kom.gr.

Βέβαια και εσύ θα μπορούσες να του βοηθήσεις ενεργά σε αυτό όσο αφοράει πληροφορίες, μια και ασχολείσαι καιρό με το θέμα.

Όταν σε κάμποσο καιρό φτάσουμε να συγκεντρώσουμε αρκετά άτομα που να ενδιαφέρονται, τότε θα μπορούμε να προχωρήσουμε παρακάτω όσον αφορά ίδρυση Συλλόγου, προμήθεια εξοπλισμού και πρώτες δοκιμές.

Προς το παρόν σου εύχομαι ότι καλύτερο στην γυναίκα σου και να γίνει ένας ευτυχισμένος χαζομπαμπάς
--------------------
www.gregory.gr


Μηνύματα: 294 | Από: Κομοτηνή | Εγγραφή: Οκτ 2001  |  IP: Logged
George Tokalatsidis
Νέο Μέλος
Μέλος 81

Αξιολόγηση:

στάλθηκε στις 21-03-2003 17:43     Προφίλ Χρήστη: George Tokalatsidis   Προσωπική Ιστοσελίδα   Αποστολή Email: George Tokalatsidis     Αποστολή Προσωπικού Μηνύματος   Τροποποίηση/Διαγραφή   Απάντηση με Αναφορά
Paides prosoxi stin dilosi toy komboy sas. Otan parete tis akribeis syntetagmenes apo to maporama.com to opoio bgazei akribeis syntetagmenes. einai toy typoy 47,122323 prepei na to dilosete antikathistontas to komma me tin telia sto nodedb stin dimiourgia neoy komboy. diladi 47.122323 anti toy 47,.... alios den to dexete kai bgazei minima sfalmatos. Etsi tin patisa kai ego. Tora blepete poy einai kai i melontiki moy dieythinsi os kombos gtok34.
Kai eyxaristo gia tis eyxes soy Greg.

Μηνύματα: 11 | Από: | Εγγραφή: Ιουλ 2002  |  IP: Logged

Όλες οι ώρες είναι Ώρες Ελλάδας
This topic is comprised of pages: 1  2  3  4 
 

New Topic  Post Reply Close Topic    Move Topic    Διαγραφή μηνύματος next oldest topic   next newest topic
Γρήγορη Μετάβαση:

Γενικές πληροφορίες | Ειδήσεις | Χάρτες | Τουριστικός οδηγός | Διασκέδαση | E-Cards | Forum | Κατάλογος ιστοσελίδων

Αρχική σελίδα | Χάρτης του site | Πληροφορίες για το site | Προτείνετε το site | Διαφήμιση στο site | Επικοινωνία
Στατιστικά του Site Copyright © Komotini On-Line 2000-2007
Υψηλάντου 3, 69100 Κομοτηνή • Τηλ-Fax: 25310 36699
studio.kom.gr